Mesaj gönder
Home > Ürünler > Otomatik sürgülü kapı operatörü >
1 Yıl Otomatik Sürgülü Kapı Operatörü 0.6m/s Kapatma Hızı -20C~+55C

1 Yıl Otomatik Sürgülü Kapı Operatörü 0.6m/s Kapatma Hızı -20C~+55C

Contact Us

Request A Quote
Product Details
Opening Angle:
90°
Closing Force:
30N
Power Supply:
AC220V/50Hz
Product Name:
Automatic Sliding Door Operator
Type:
Automatic
Warranty:
1 Year
Closing Speed:
0.6m/s
Opening Speed:
0.8m/s
Payment & Shipping Terms
RELATED PRODUCTS
Contact Us
Product Description

Ürün Tanımı:

Bu Otomatik Kaydırıcı Kapı Operatörü, dar alanlar için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir Otomatik Kaydırıcı Giriş Motoru.1 yıllık garanti ile birlikte gelir ve AC220V / 50Hz güç kaynağı ve 100W güç tüketimi vardır90° açılış açısına ve 0.6m/s kapanma hızına sahiptir. Otomatik Kaydırıcı Kapı Sistemi, en yüksek güvenlik düzeyini sağlayan otomatik kaydırıcı kapılar için verimli ve güvenilir bir çözüm sağlar.Ticari ve konut uygulamaları için mükemmel., ve herhangi bir iç veya dış kaydırma kapısı için mükemmel bir seçimdir.


Özellikleri:

  • Ürün Adı: Otomatik Kaydırma Kapısı Operatörü
  • Çalışma sıcaklığı: -20°C~+55°C
  • Kapatma Hızı: 0,6m/s
  • Gürültü seviyesi: ≤50dB
  • Güç tüketimi: 100W
  • TürüOtomatik:

Teknik parametreler:

Parametreler Değer
Ürün Adı Otomatik sürgülü kapı operatörü
Güç tüketimi 100W
Boyut Özel
Koruma seviyesi IP54
Türü Otomatik
Kapatma gücü 30N
Kapatma Hızı 0.6m/s
Malzeme Alüminyum
Gürültü seviyesi ≤50dB
Açılış açısı 90°

Uygulamalar:

Otomatik Kaydırıcı Kapı Operatörü, çeşitli ortamlara kolay ve güvenli erişim sağlayarak herhangi bir ticari veya endüstriyel kullanım için ideal bir seçimdir.-20°C~+55°C çalışma sıcaklık aralığı ve bir yıllık garanti ile, bu Otomatik Kaydırıcı Kapı Sistemi sert sıcaklıklara dayanacak ve güvenilir bir çalışma sağlayacaktır.Otomatik Kaydırıcı Kapı Motoru 100W'lik bir güç tüketimine ve 0'luk bir açılış hızına sahiptir.8m/s, herhangi bir alanda erişimi kontrol etmek için hızlı ve verimli bir yöntem.Otomatik Kaydırıcı Giriş Motoru çeşitli ayarlara uygundur ve çeşitli sistemlere kolayca bağlanabilir..


Özellik:

Otomatik sürgülü kapı operatörü

Herhangi bir girişe erişimi kontrol etmek için mükemmel bir çözüm olan Otomatik Kaydırıcı Kapı Operatörü'nü sunuyoruz.Gelişmiş kontrol sistemi sorunsuz ve güvenilir çalışmayı sağlarken-20°C'den +55°C'ye kadar bir çalışma sıcaklığı, IP54 koruma seviyesi ve 90° açılış açısı ile bu sistem güvenilir ve güvenli.Otomatik Kaydırıcı Kapı Operatörü ile girişinizi güvenli ve şık yapın.


Destek ve Hizmetler:

Otomatik Kaydırma Kapısı Operatörü Teknik Destek ve Servis

Otomatik Kaydırma Kapısı Operatörü için ücretsiz teknik destek ve servis sağlıyoruz.ve ürünün bakımı.

Otomatik Kaydırıcı Kapı Operatörünüzün düzgün çalışmasını sağlamak için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Kurulum desteği, sorun giderme, yedek parçalar ve daha fazlasını sağlayabiliriz.

Ayrıca, herhangi bir ürün sorunu veya endişenizle yardımcı olmak için özel bir müşteri hizmetleri temsilcisi ekibimiz var.

Hedefimiz otomatik kaydırma kapısı operatörünüzün doğru ve verimli çalışmasını sağlamak.


Ambalaj ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye

Otomatik Kaydırıcı Kapı Operatörü, ürünün boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak karton bir kutuya, ahşap bir kutuya veya plastik bir kapıya dikkatlice paketlenir.Güçlü bir şekilde kabarcık sargı ile sarılacak., köpük veya diğer koruyucu malzemeler.

Ürün, müşteri ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlı olarak kara, hava veya deniz yoluyla gönderilecektir. İstenirse hızlandırılmış nakliye hizmetleri de sağlayabiliriz.


Sıkça sorulan sorular:

.

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Otomatik Kaydırma Kapı Sistemi Supplier. Copyright © 2023-2024 autoslidingdoors.com . All Rights Reserved.