Shen Zhen Hui Ticaret Sanayi A.Ş.

kalite İlk önce kredi duruyor mal bedeli , fiyat nedeni ,

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

iyi kalite Otomatik Cam Sürme Kapıları satış için
iyi kalite Otomatik Cam Sürme Kapıları satış için
F-150W automatic sliding door operator is much better and appearance design is very nice. Low noise soft start , pass test . The price is good .

—— Bryan Walker

Ben sohbet şimdi

Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

1
Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.
High quality choose Caterly

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : CATERLY
No. Çalışanları : 5~100
Yıllık satış : 200,000.00-1,600,000.00
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : < 10%
Shenzhen Hui Ticaret Industry Co, Ltd 1990 s, otomatik kapı kontrolü ve ilgili ürünler alanında sürekli olarak keşfetmek yaklaşık 20 yıl kurulmuştur. Sorumlu olan ürünler için, müşterinin kuruluşun öncülüğünden sorumlu olması ve otomatik kapı kullanıcısının ezici çoğunluğu ile kullanıcıların kalkınma hedefleri için en uygun maliyetli otomasyon ürün kategorileri ile güvenli, istikrarlı olmasını sağlaması gerekir.
Büyüme sürecinde, ard arda anakaradaki alanda Chris dodd ile kullanıcıya ve açık olarak, aynı endüstri ortaklarının birçoğu için etkin, ciddi, pratik çalışmayla hizmet tarafından Çin'in toplam operasyonu gibi markayı kesiyor. onayı. Şimdi, geliştirilmiş "CATERLY" otomatik kapı ünitesini daha düşük fiyata, tamamlanmış zanaat, tam işlevsel avantajlar ve tüm distribütörler için sağlam fiyat seviyorum.
2007 yılında, değişen pazar talebine yanıt olarak, HuiTrade ortak kalkınma kurumlarından daha fazla ev, üretim, ticaret, satış için ticaretten dönüşümü gerçekleştirmek için başarılı bir şekilde T8-100 kapı makinesi çevirisini ve 2008 yılına kadar üretim geliştirmektedir. çok yönlü yönetimin entegrasyonu için, girişimlerden birinin az sayıda bağımsız araştırma ve geliştirme olarak tamamen ... Çeşitli özel kapılarda aşırı kilolu kapı endüstrisinin avantajına sahiptir. Ürünler Vietnam ve güneydoğu Asya yanı sıra Hong Kong CATERLY "serisi ürünler zaten ISO9001 kazandı: 2000 uluslararası standart kimlik doğrulama ve Pass CE sertifikası kazandı.
Hui Ticaretinin anlayışı ile, farklı kanalların seçiminin daha fazla otomasyona, benzersiz çözümlere ve şirketin her zaman müşterinin üstünlüğünün prensibi üzerinde ısrarcı olacağına, keyifli işbirliğine ve otomasyon kanalı alanına inandıracağını göreceksiniz yüksek hızlı büyüme. Fabrikamızı rehberlik ve görüşmelere içtenlikle selamlıyorum.
Biz, Shenzhen Hui Ticaret Sanayi A.Ş., size memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.

İletişim bilgileri
Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss.

Tel: 86-755-2982-1428

Faks: 86-755-2812-7070

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)